شرکت بازرگانی در اصفهان ، آیا تاکنون چیزی درباره شرکت بازرگانی در اصفهان شنیده اید؟ ما در این مقاله خود قصد داریم تا با معرفی کامل شرکت بازرگانی در اصفهان و فعالیت و خدمات آن مطالب جامعی را در اختیاران تاجران قرار دهیم تا با یک شرکت بازرگانی آشنا شده و در صورت مواجه شدن با هر گونه سؤال یا مشکلی در جهت واردات و صادرات کالا با کارشناسان بهترین شرکت بازرگانی در اصفهان ارتباط بگیرند.

معرفی کامل بهترین شرکت بازرگانی در اصفهان

 

ثبت شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی

به طورکلی بهترین شرکت بازرگانی  یکی از شرکت های فعال در سطح استان اصفهان است که تمامی فعالیت های خود را به صورت رسمی و قانونی مطابق با قانون تجارت انجام می دهد. به واقع به چنین شرکتی که با هدف تجارت به صورت سهامی خاص طراحی و تأسیس می شود تحت عنوان بهترین شرکت بازرگانی در اصفهان شناخته می شود. کسانی که برای انجام فعالیت های مربوط به بازرگانی خود با چنین شرکتی سروکار دارند بایستی با حوزه کاری منحصر به فرد شرکت بازرگانی در اصفهان آشنا شوند.

کار شرکت بازرگانی  چیست؟

"<yoastmark

در رابطه با حوزه کاری شرکت بازرگانی گفتنی های بسیاری است. کافی است سرچ کوتاهی در سایت های مختلف گوگل داشته باشید تا اطلاعات و مطالب مورد نیازتان را در کمترین زمان ممکن در رابطه با این شرکت ها پیدا کنید. همان طور که می دانیم تجارت بین الملل و معامله با کشورهای خارجه ریسک ها و خطرات بسیاری به همراه دارد. به علاوه تمامی این ها تجارت در سطح بین الملل اگر با دانش و اطلاعات کافی همراه نباشد نه تنها باعث سودآوری نخواهد شد بلکه موجبات ضرر و زیان را هم برای طرفین معامله به وجود خواهد آورد. از این رو تأسیس شرکت های بازرگانی همچون شرکت بازرگانی در اصفهان به عنوان بهترین راه حل نیاز است تا به در جهت ارتقای آگاهی تاجران در سطح بین الملل از یک سو و محدود کردن وظیفه شخصی آن ها از سوی دیگر، تمامی تاجران را در راستای انجام تجارتی سالم و به دور از تشنج یاری نماید. قطع به یقین بهترین شرکت بازرگانی  از چنین قاعده ای مستثنی نیست. در ادامه با خدمات و فعالیت های این شرکت بیشتر آشنا خواهیم شد:

·      خرید یک کالا و انجام امور مربوط به واردات آن

·      فروش یک کالا و انجام عملیات مربوط به صادرات آن

·      توزیع

·      اخذ نمایندگی شرکت ها و اعطای آن در تمامی نمایشگاه ها، سمینارها و

·      انجام عملیات هایی همچون ترخیص کالا از گمرکات بین المللی

·      انجام عملیاتی نظیر گشایش اعتبارات و ال سی در نزد تمامی بانک های سراسر کشور

·      اخذ نمایندگی های مجاز بازرگانی و اعطای آن به شرکت ها

·      دریافت وام و تسهیلات از تمامی بانک ها و موسسه های مالی و اعتباری

شرایط ثبت شرکت بازرگانی در اصفهان چیست؟

"ثبت

اینکه شرکت بازرگانی در اصفهان همچون سایر شرکت های مشابه قادر به انجام هرگونه فعالیت تجاری و بازرگانی است. اما بر اساس ماده ۲۲۰ قانون تجارت و بازرگانی، چنانچه این شرکت به عنوان یک ارگان بازرگانی فعال در استان مربوطه به ثبت نرسد در زمره یک شرکت بازرگانی تضامنی قرار گرفته و این اقدام آن تخلف شمرده می شود. به طبع بایستی هزینه هایی من باب تخلف و جریمه پرداخت نماید. شاید به همین علت است که شناخت شرایط ثبت شرکت بازرگانی  به مثابه بسیاری شرکت های دیگر، برای موسسان آن و تمامی تاجرانی که به نوعی با این شرکت در شهر اصفهان سروکار دارند اهمیت پیدا می کند.

قبل از اینکه با شرایط ثبت چنین شرکتی آشنا شویم بهتر است اندکی به مطالبی در خصوص ضرورت ثبت شرکت بازرگانی در اصفهان بپردازیم. بر اساس ماده ۱۹۵ قانون تجارت و بازرگانی تأسیس شرکت های بازرگانی نظیر شرکت بازرگانی به منظور تسهیل در روابط تجاری میان تجار و همچنین کاهش هزینه های عملیاتی الزامی است. از طرفی هم وجود چنین شرکت هایی موجب می گردد تا تکمیل و تنظیم اسناد و مدارکی همچون اظهارنامه های گمرکی و نیز ترخیص کالا در گمرکات کشوری با کمترین هزینه ها و در سریع ترین زمان ممکن صورت پذیرد. به این طریق تمامی تاجران و بازرگانان با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی نسبت به انجام عملیاتی همچون واردات و صادرات خود بپردازند. در ادامه بیشتر درباره شرایط ثبت شرکت بازرگانی  خواهیم پرداخت:

شرایط ثبت شرکت

·      حداقل سه نفر عضو و دو نفر بازرس برای تشکیل شرکت

·      داشتن حداقل ۳۵الی ۴۰ درصد سرمایه اولیه برای تشکیل شرکت آن هم به صورت نقد

·      مدیر عامل شرکت بازرگانی  بایستی حداقل ۲۳سال سن داشته باشد. پس از ثبت شرکت مربوطه ، این شرکت می تواند فعالیت های خود را در شهر اصفهان در خصوص:

·      شناسایی تاجران واجدالشرایط برای آغاز روابط اقتصادی

·      به رسمیت شناختن تمامی اسناد و مدارک شرکت

·      اطمینان دادن به تمامی کارکنان و بازرگانان درباره به رسمیت شناخته شدن شرکت

·      فراهم آوردن شرایطی برای ایجاد خاطری آسوده در معامله کنندگان شرکت

·      رسیدگی مداوم و به موقع به تمامی فعالیت های شرکت در جهت جلوگیری از انحلال

ثبت شرکت بازرگانی در اصفهان چگونه است؟

در تعریف هایی که در مطالب فوق از تمامی شرکت های بازرگانی اعم از شرکت بازرگانی  بیان شده است می توان اذعان داشت که موضوع و نوع فعالیت این نوع شرکت که محور اصلی و مهمی هم به حساب می آید همان تجارت و امورات مربوط به بازرگانی است. به طور معمول ۸ نوع شرکت بازرگانی  به صورت کاملاً تفکیک شده به ثبت رسیده و مشغول به فعالیت هستند. شرکت هایی از قبیل:

شرکت های بازرگانی سهامی خاص

شرکت های بازرگانی سهامی عام

شرکت های بازرگانی با مسئولیت محدود

شرکت های بازرگانی مختلط سهامی

شرکت های تضامنی

شرکت های بازرگانی مختلط غیر سهامی

شرکت های نسبی

شرکت های بازرگانی تعاونی تولید و مصرف

مدارک لازم جهت شرکت بازرگانی 

در حالت کلی شرکت بازرگانی در اصفهان با هدف تجارتی سالم و به دور از هرگونه آسیب و خسارت به تاجران تأسیس می گردد. در دنیای مدرنیته امروز که صنعت تجارت و بازرگانی روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است چنین شرکتی بر اساس قانون اصلی تجارت شرکت های بازرگانی تأسیس گردیده و با ایجاد بستر عملیاتی مطمئن و برنامه ریزی شده موجبات گسترش کارت تجارت بین المللی را فراهم آورده است. مدارکی که در خصوص ثبت چنین شرکت هایی نیاز است عبارت است از:

ارائه تمامی مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی

ارائه اصل گواهی مبنی بر عدم سوء سابقه

ارائه تمامی اسناد و مدارک شرکتی اعم از اظهارنامه، اساسنامه و صورت جلسه مجمع عمومی

امضای اقرارنامه

ارائه مجوز مربوط به ثبت شرکت در صورتی که نیاز باشد