در بازار رقابتی امروز شرکت های بازرگانی که به دنبال واردات و صادرات محصولات خود به بازارهای داخل و خارج از کشور می باشند باید موارد بیشتری را بررسی کنند و با استفاده از اطلاعات دقیق تری تصمیم گیری نمایند.

کسب اطلاعات و تجربه در هر زمینه ای نیازمند انرژی، زمان و هزینه فراوان می باشد و این کار از عهده اکثر افراد خارج است، به همین دلیل می توان از دانش و تجربه افرادی که در این زمینه متخصص هستند بهره برده و با دریافت مشاوره بازرگانی ارجی و مشاوره واردات و صادرات آگاهی های لازم را کسب نمایند و امور بازرگانی را با حداقل خطا به نتیجه برسانند.

مشاوره بازرگانی

شرکت راشا تجارت برین

ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملاً تخصصی و پیچیده می باشد. بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین و مقررات جاری، ممکن است انجام تشریفات ورود و صدور کالا به سختی و با تاخیر انجام پذیرد.

عدم آشنایی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیر ضروری وقت و پول شما گردد.ما با افتخار اعلام میکنیم که طی سالها تلاش و همکاری با شرکت‌های قدرتمند و برقراری ارتباطات مستمر و قوی با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی بایدهای این کار را بدست آورده‌ایم.

اکنون زمان آن رسیده است که آمادگی خود را برای ارائه تجربیات و خدمات به بهترین نحو ممکن به شکلی مطمئن و کم هزینه، در حداقل زمان اعلام نماییم.

از جمله خدمات شرکت بازرگانی راشا تجارت برین می توان به مشاوره امور گمرکی و بازرگانی، تهیه و تنظیم اسناد و مدارک بازرگانی و بانکی، ثبت سفارش انواع کالاهای تجاری، ترخیص کالا و پیگیری دعاوی حقوقی گمرک و مشاوره در زمینه حل اختلافات میان گمرک و صاحبان کالا اشاره کرد.

مشاوره بازرگانی

نحوه واردات کالا

آماده سازی لیست تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالاهای درخواستی شما

اخذ پرفرما از کارخانه ها به در خواست شما

داشتن مشاوره رایگان در زمینه واردات شما و گرفتن نمونه کالای درخواستی

برآورد هزینه تمام شده واردات تا انبار شما

عقد قرارداد جهت کاهش ریسک واردات

مشاوره واردات کالا

پروسه واردات برای بسیاری از صاحبان کسب وکار موضوعی پرچالش به نظر می رسد. دلیل این امر تخصصی بودن این پروسه می باشد. بررسی خلاء موجود در بازار ایران، استفاده از طرح ریزی های مربوط به تحقیقات بازار از نوع توسعه محصول، درنظر گرفتن محدودیت های وارداتی طبق قوانین کشور، انتخاب کالای مناسب از لحاظ کیفیت و قیمت، انتخاب کشور هدف مناسب جهت تامین کالا،انجام مکاتبات و مذاکرات بازرگانی، تسلط بر قراردادهای بین المللی، پروسه گرفتن نمایندگی، تسلط بر قوانین اینکوترمز، سفارش گذاری، حمل کالا، انجام امور گمرکی و اخذ مجوزات لازم جهت ترخیص کالا از جمله مواردی است که در صورت تسلط بر پروسه میتوان کسب وکاری سودمند داشت و در صورت عدم تسلط میتواند کسب و کار را دچار ریسک های جدی گرداند.

مراحل انجام صادرات، به صورت کلی به قسمت های زیر تقسیم می شود:

– ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ

– ﺻﺪورﭘﺮوﻓﺮﻣﺎ (ﭘﯿﺶﻓﺎﮐﺘﻮر)

– ﺗﻬﯿﻪ و ﺗﺪارک و ﺑﺴﺘﻪﺑﻨﺪی

– ﺗﻌﯿﯿﻦ ارزش ﮔﻤﺮﮐﯽ

– کسب مجوز از سازمان های زیربط

– اظهار کالا به  گمرک

– عقد قرارداد حمل  و بیمه

– دریافت گواهی بازرسی کالا

– صدور فاکتور و اخذ گواهی مبدا

– ارسال کالا

مشاوره صادرات کالا

اگر قصد آغاز فعالیت های صادراتی را دارید و کم تجربه هستید، بهتر است از شرکت های بازرگانی در این زمینه کمک بگیرید. شرکت های بازرگانی راشا تجارت برین با داشتن افراد خبره در این حوزه، می توانند به شما کمک های بسیاری نمایند. موارد ذیل نمونه هایی از مشاوره های بازرگانی راشا تجارت برین به افراد می باشد:

ارائه اطلاعات عمومی بازار (قوانین واردات، صادرات و تجارت)

ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه (درموارد خاص)

تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با تولیدکنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ امور گمرکی و استاندارد و ارایه‌ راه حل برای رفع مشکلات

ارایه نظرات تخصصی و کمک های فنی لازم در زمینه‌ استاندارد کالاهای صادراتی

از دیگر خدمات مشاوره بازرگانی این شرکت

مشاوره بازرگانی
تعیین مشکلات بانکی و پرداخت های بین المللی
مشاوره بازرگانی
اعلام هزینه های ترخیص و حمل کالا
مشاوره بازرگانی
تعیین فرآیند ورود و خروج کالا
مشاوره بازرگانی
استعلام هزینه ها در خصوص واردات و صادرات کالا
مشاوره بازرگانی
تعیین مقررات و تعرفه های گمرکی
مشاوره بازرگانی
تعیین بازار هدف مرتبط با کالای شما