خدمات راشـا تجارت

شرکت راشا تجارت برین  توانسته است با حضور مداوم و مرتب در پیگیری کالا از زمان ورود تا زمان خروج درکنارصاحبان کالا قرار گیرد تا بتواند با توجه به مسائل اقتصادی با کمترین هزینه و با حداقل زمان لازم نسبت به ترخیص کالا اقدام نماید که این امر باعث گردیده مشتریان شرکت راشا تجارت برین عامل معرف ما به دیگر همکاران صنایع باشند.

عکس-واردات-تخصصی-راشا

واردات تخصصی کالا

ثبت-سفارش

ثبت سفارش

درباره ما
بازرسی-کالا

بازرسی کالا

خدمات-ارزی

خدمات ارزی

تیم مشاوره راشا تجارت

ترخیص کالادر ایران به مفهوم آماده سازی و ارائه اسناد و مدارکی از جمله مجوزات لازم می باشد. ارزش گذاری کالا و استفاده از تعرفه صحیح برای قیمت آن، امری است که نیازمند تخصص و تجربه فراوان می باشد.

ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید

شرکت راشا تجارت برین این افتخار را دارد که در کنار مجموعه شما آخرین اطلاعات گمرکی در خصوص، تعرفه، ارزش ،نحوه ورود کالا با کمترین هزینه ممکنه و بالاترین سرعت نسبت به ارائه مشاوره و تحویل کالا اقدامات لازم را انجام دهد.امانت دارى و حفظ اسرار تجارى موکلین، سلامت عملکرد، کنترل دقیق حسابها، دلسوزى، دقت در محاسبات و تسریع در انجام امور محوله و توجه به آمار و استفاده از آخرین تصویبنامه ها و بخشنامه ها رمز موفقیت ماست.

همکاری نزدیک این مجموعه با سازمان بازرگانی، کشتیرانی ها، شرکت های بازرسی، آزمایشگاه ها و دیگر سازمان های وابسته جهت ترخیص کالا و همچنین با عقد تفاهم نامه با شرکت ها و مجموعه های قدرتمند در فعالیت های مربوط به استریپ و ترانزیت کالا، شرایط مناسبی جهت تسریع در روند امور ترخیص و تحویل کالا ایجاد نموده است.